Меню

Послуги

ІМПЛАНТАЦІЯ

Інноваційна методика відновлення втрачених зубів. Імплантація титанового імпланта дозволяє відновити відсутній зуб без шкоди сусіднім здоровим зубам, на відміну від мостовидного протезування.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

Індивідуальний підхід з урахуванням дитячої психології. Лікування молочних зубів і профілактика карієсу у дітей. Ми розуміємо, як важливо, щоб при першому і наступних візитах дитині було максимально комфортно в клініці.

ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Включає такі процедури як видалення зуба, лікування переодонтіта (флюсу), екстракція важкодоступних зубів, зубів мудрості та інші. Спеціалізація наших лікарів дозволяє вирішувати подібні проблеми з урахуванням різного ступеня складності.

ОРТОПЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Діагностика, профілактика і лікування дефектів зубів і зубних рядів. Протезування зубів з використанням знімних, незнімних протезів і імплантів.

ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

Лазерна система Beyond усуває пігментні плями від кави, вина, сигарет і фарбувальної їжі. Приходьте на відбілювання за вигідною ціною.

ОРТОДОНТІЯ

Діагностика, профілактика і лікування аномалій зубощелепного апарату (вирівнювання зубного ряду і виправлення неправильного прикусу).

ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Діагностика, профілактика і лікування карієсу. Ендодонтичне лікування. Лікування некаріозних уражень зубів. Пародонтологія. лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота.

ЧИСТКА ЗУБІВ (AIRFLOW)

Професійне очищення зубів і ротової порожнини спеціальної повітряно-водним струменем зі спеціальним миючим засобом.