Меню

LET YOUR SMILE BE THE PERFECT

Про Клініку

Головне завдання наших стоматологів - це, в першу чергу, прагнення зберегти всі зуби пацієнта здоровими і красивими.

У нашій клініці надають весь спектр стоматологічних послуг, що включає:

  • дитячу стоматологію;
  • лікування під наркозом;
  • імплантацію;
  • протезування;
  • гігієну;
  • пародонтологічне лікування;
  • відбілювання зубів;
  • та інше.

Всі процедури проводять тільки досвідчені лікарі з використанням високоякісних європейських матеріалів на сучасному обладнанні перевірених брендів.

Чекаємо на Вас!

Every day you spend
without a smile,
is a lost day
Імплантація
Інноваційна методика відновлення втрачених зубів. Імплантація титанового імпланта дозволяє відновити відсутній зуб без шкоди сусіднім здоровим зубам, на відміну від мостовидного протезування.
Дитяча стоматологія
Індивідуальний підхід з урахуванням дитячої психології. Лікування молочних зубів і профілактика карієсу у дітей. Ми розуміємо, як важливо, щоб при першому і наступних візитах дитині було максимально комфортно в клініці.
Хірургічна Стоматологія
Включає такі процедури як видалення зуба, лікування переодонтіта (флюсу), екстракція важкодоступних зубів, зубів мудрості та інші. Спеціалізація наших лікарів дозволяє вирішувати подібні проблеми з урахуванням різного ступеня складності.
Ортопедична стоматологія
Діагностика, профілактика і лікування дефектів зубів і зубних рядів. Протезування зубів з використанням знімних, незнімних протезів і імплантів.
Відбілювання зубів
Лазерна система Beyond усуває пігментні плями від кави, вина, сигарет і фарбувальної їжі. Приходьте на відбілювання за вигідною ціною.
Ортодонтія
Діагностика, профілактика і лікування аномалій зубочелюсного апарату (вираження зубного ряду і виправлення неправильного прикусу).
Терапевтична Стоматологія
Діагностика, профілактика і лікування карієсу. Ендодонтичне лікування. Лікування некаріозних уражень зубів. Пародонтологія. лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота.
Чистка зубів (AirFlow)
Професійне очищення зубів і ротової порожнини спеціальної повітряно-водним струменем зі спеціальним миючим засобом.